Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:42:01

Вогнеборці провели тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі на зливо-наливній естакаді підприємства "Чернігівнафтогаз"

10.11.2016   07:32

8 листопада у м. Прилуки вогнеборці 5-го державного пожежно-рятувального загону У ДСНС у Чернігівській області з охорони об’єктів нафтогазовидобувної промисловості провели тренувальні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі на зливо-наливній естакаді бази матеріально-технічного забезпечення НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Підприємство, площею понад 8 га, відноситься до категорії вибухо-пожежонебезпечного, адже на його території розташовані склад паливо-мастильних матеріалів з наземними та підземними резервуарами загальним об'ємом понад 4 тис. метрів кубічних, а також естакада для наповнення та зливу нафтопродуктів із залізничних цистерн.
   
Згідно тактичного задуму, внаслідок розгерметизації трубопроводу на зливо-наливній естакаді стався витік дизельного палива із залізничної цистерни з подальшим його займанням.
   
До місця виклику оперативно прибули вогнеборці 17-ї державної пожежно-рятувальної частини. Оцінивши обстановку, рятувальники оголосили підвищений номер виклику за яким до гасіння умовної пожежі були залучені додатково ще 5 одиниць спеціальної техніки. Розгорнувши сили і засоби вогнеборці за допомогою 4 водяних пожежних стволів охолодили палаючу та сусідні цистерни, а за допомогою генераторів піни ГПС-600 загасили розлив дизельного палива. З метою координації дій залучених підрозділів і служб об’єкту був створений штаб пожежогасіння.

Загалом у тренуваннях взяли участь 30 рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального загону.

Підбиваючи підсумки тактико-спеціальних навчань, начальник загону полковник служби цивільного захисту Андрій Гречук зазначив, особовий склад оперативно та професійно виконав всі поставлені завдання з реагування та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на охороняємих об'єктах нафтогазовидобувного комплексу.

Останні новини Чернігівщини

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області

Розпочато розробку Почесної відзнаки жителів та уродженців області 08:22

19 листопада відбулося засідання робочої групи з розробки та заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради жителів та уродженців області, які взяли участь у захисті незалежності, територіальної цілісності і суверенітету України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини