Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 20:29:57

Відбувся брифінг прокурора області Володимира Комашка

09.11.2016   07:53Агенцiя

8 листопада, відбувся брифінг прокурора області Володимира Комашка на якому журналістам доведено актуальні питання діяльності органів прокуратури Чернігівщини упродовж останніх трьох місяців поточного року.

Розпочинаючи брифінг, прокурор області наголосив на важливості  висвітлення результатів роботи органів прокуратури, передусім, які реально сприяли відновленню, зміцненню законності й правопорядку та мають суспільно важливий характер.

При цьому зауважив, що значна частина висвітлених інформаційних повідомлень – це реакція органів прокуратури на публікації та повідомлення, розміщені у ЗМІ, виявлені шляхом моніторингу інформаційного простору, про порушення закону, скоєні злочини та інші події, які набули суспільного значення та резонансу.

Обговорюючи питання протидії злочинності прокурор зазначив, що першочергову увагу на даному напрямі зосереджено на координації діяльності всіх правоохоронних органів. З цією метою прийнято комплекс системних узгоджених заходів до зміцнення правопорядку, профілактики та протидії злочинності в регіоні, у тому числі її організованим проявам. Завдяки їх реалізації досягнуто певних позитивних результатів.

Під час брифінгу Володимир Комашко детально поінформував журналістів про стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях на пріоритетних напрямах, представницьку діяльність органів прокуратури області, результатів роботи щодо захисту прав дітей, дотримання прав людини в місцях несвободи, підтримання державного обвинувачення в суді, у сфері міжнародного співробітництва тощо.

На завершення прокурор області відповів на питання журналістів, зокрема щодо розслідування кримінальних проваджень за фактами виявлення на території Сосницького району несанкціонованого розміщення відпрацьованих люмінесцентних ламп, вбивства інкасаторів у жовтні 2015 року, злочинів, де потерпілими є журналісти, інші та подякував медійникам за приділений цій зустрічі час.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини