Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 12:42:27

КП "Чернігівводоканал" повідомляє про проведення робіт

03.11.2016   08:16

У зв’язку з ремонтними роботами на водопроводі Д=500мм (врізка до водопроводу) за адресою проспект Миру, — вул. Кільцева 03.11.2016 року з 9:00 до 20:00 буде припинена подача холодної води:

АЗС “Окко”, вул. Кільцева, 1

Можливе пониження тиску води, та поява осаду:
р-н ЗАЗ ;
Чернігівська психоневрологічна лікарня;
ж/б по проспекту Миру 201; 203; 205; 207; 209; 211; 204; 206; 208; 210;
по вул. Литовська (Кірова); Смірнова; Тюленіна; Громової;
по вул. Кошевого; Волковича; Гастелло; Матросова;
р-н Єськова — вул. Стрілецька; Льотна; Єськова;
Обллікарня;
Онкологічний диспансер;
Лікарня МВД.

Буде організовано підвезення питної води.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

Жінки освоюють «чоловічі» професії…

Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34

Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.

10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28

День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння

Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09

Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини