Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:25:19

Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

22.10.2016   14:31Агенцiя

21 жовтня, під головуванням прокурора області Володимира Комашка за участю керівників обласних правоохоронних відомств, місцевих прокуратур, начальників територіальних відділів та відділень поліції проведено координаційну нараду щодо ефективності взаємодії правоохоронних органів області у сфері протидії злочинності, у тому числі її організованим проявам.

Відкриваючи захід  прокурор області Володимир Комашко зазначив, що в умовах реформування системи правоохоронних органів найбільш важливим є завдання посилення протидії, як в цілому злочинності, так і окремим її видам.

Саме організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян.

Водночас прокурор області зауважив, що незважаючи на вжиті у поточному році заходи, існуючі негативні тенденції у структурі та динаміці злочинності не лише не подолано, а деякі з них суттєво погіршились.

Під час виступу прокурор наголосив на необхідності активізації розслідування кримінальних проваджень, зокрема на пріоритетних напрямах: у бюджетній сфері, з питань земельних відносин, щодо незаконної порубки лісу, у сфері газо-, водо-, теплопостачання (у тому числі щодо підприємств  комунальної власності), тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя, здоров’я особи та посилення профілактичної роботи правоохоронних органів з вказаного питання.

Звернув увагу учасників наради на посилення роботи з виявлення та профілактики корупційних правопорушень, адже протидія корупції – один із пріоритетних напрямків діяльності всіх правоохоронців.

Зауважив, що залишається достатньо високий рівень криміналізації й у підлітковому середовищі.

З доповідями під час заходу  виступили заступники прокурора області,  які окреслили коло проблемних питань, що потребують першочергового вирішення.

Керівники правоохоронних відомств у співдоповідях надали пояснення щодо піднятих проблемних питань,  інформували про вжиті заходи та шляхи активізації боротьби зі злочинними проявами в регіоні.

На завершення наради прокурор області Володимир Комашко зазначив, що  лише у тісній взаємодії та координації правоохоронних органів можливо досягнути зрушень в подоланні злочинності, що забезпечить ефективний  захист  громадян, інтересів держави та підняти рівень довіри населення до правоохоронців.

За підсумками визначено спільні скоординовані заходи, спрямовані на профілактику злочинів, підвищення ефективності протидії злочинності на території Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).