Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 21:10:26

Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

22.10.2016   14:31Агенцiя

21 жовтня, під головуванням прокурора області Володимира Комашка за участю керівників обласних правоохоронних відомств, місцевих прокуратур, начальників територіальних відділів та відділень поліції проведено координаційну нараду щодо ефективності взаємодії правоохоронних органів області у сфері протидії злочинності, у тому числі її організованим проявам.

Відкриваючи захід  прокурор області Володимир Комашко зазначив, що в умовах реформування системи правоохоронних органів найбільш важливим є завдання посилення протидії, як в цілому злочинності, так і окремим її видам.

Саме організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян.

Водночас прокурор області зауважив, що незважаючи на вжиті у поточному році заходи, існуючі негативні тенденції у структурі та динаміці злочинності не лише не подолано, а деякі з них суттєво погіршились.

Під час виступу прокурор наголосив на необхідності активізації розслідування кримінальних проваджень, зокрема на пріоритетних напрямах: у бюджетній сфері, з питань земельних відносин, щодо незаконної порубки лісу, у сфері газо-, водо-, теплопостачання (у тому числі щодо підприємств  комунальної власності), тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя, здоров’я особи та посилення профілактичної роботи правоохоронних органів з вказаного питання.

Звернув увагу учасників наради на посилення роботи з виявлення та профілактики корупційних правопорушень, адже протидія корупції – один із пріоритетних напрямків діяльності всіх правоохоронців.

Зауважив, що залишається достатньо високий рівень криміналізації й у підлітковому середовищі.

З доповідями під час заходу  виступили заступники прокурора області,  які окреслили коло проблемних питань, що потребують першочергового вирішення.

Керівники правоохоронних відомств у співдоповідях надали пояснення щодо піднятих проблемних питань,  інформували про вжиті заходи та шляхи активізації боротьби зі злочинними проявами в регіоні.

На завершення наради прокурор області Володимир Комашко зазначив, що  лише у тісній взаємодії та координації правоохоронних органів можливо досягнути зрушень в подоланні злочинності, що забезпечить ефективний  захист  громадян, інтересів держави та підняти рівень довіри населення до правоохоронців.

За підсумками визначено спільні скоординовані заходи, спрямовані на профілактику злочинів, підвищення ефективності протидії злочинності на території Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини