Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів
21 жовтня, під головуванням прокурора області Володимира Комашка за участю керівників обласних правоохоронних відомств, місцевих прокуратур, начальників територіальних відділів та відділень поліції проведено координаційну нараду щодо ефективності взаємодії правоохоронних органів області у сфері протидії злочинності, у тому числі її організованим проявам.

Відкриваючи захід прокурор області Володимир Комашко зазначив, що в умовах реформування системи правоохоронних органів найбільш важливим є завдання посилення протидії, як в цілому злочинності, так і окремим її видам.
Саме організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян.
Водночас прокурор області зауважив, що незважаючи на вжиті у поточному році заходи, існуючі негативні тенденції у структурі та динаміці злочинності не лише не подолано, а деякі з них суттєво погіршились.
Під час виступу прокурор наголосив на необхідності активізації розслідування кримінальних проваджень, зокрема на пріоритетних напрямах: у бюджетній сфері, з питань земельних відносин, щодо незаконної порубки лісу, у сфері газо-, водо-, теплопостачання (у тому числі щодо підприємств комунальної власності), тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя, здоров’я особи та посилення профілактичної роботи правоохоронних органів з вказаного питання.
Звернув увагу учасників наради на посилення роботи з виявлення та профілактики корупційних правопорушень, адже протидія корупції – один із пріоритетних напрямків діяльності всіх правоохоронців.
Зауважив, що залишається достатньо високий рівень криміналізації й у підлітковому середовищі.
З доповідями під час заходу виступили заступники прокурора області, які окреслили коло проблемних питань, що потребують першочергового вирішення.
Керівники правоохоронних відомств у співдоповідях надали пояснення щодо піднятих проблемних питань, інформували про вжиті заходи та шляхи активізації боротьби зі злочинними проявами в регіоні.
На завершення наради прокурор області Володимир Комашко зазначив, що лише у тісній взаємодії та координації правоохоронних органів можливо досягнути зрушень в подоланні злочинності, що забезпечить ефективний захист громадян, інтересів держави та підняти рівень довіри населення до правоохоронців.
За підсумками визначено спільні скоординовані заходи, спрямовані на профілактику злочинів, підвищення ефективності протидії злочинності на території Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.