Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 01:18:41

Історії успіху – на Форумі ділових та професійних жінок

22.10.2016   10:52Агенцiя

Традиційно восени у Чернігові збирається Форум ділових та професійних жінок. 20 жовтня, такий захід відбувся вже вчетверте.

Цей Форум – своєрідний майданчик для обміну досвідом, презентації напрацювань представниць як державного, так і недержавного сектору. Його учасниці представляли органи місцевої влади, бізнес-асоціації, громадські організації, у тому числі й міжнародні, підприємства, очолювані жінками.

Розпочала розмову президент Ліги ділових та професійних жінок України Ірина Дорожкіна. Вона озвучила позитивний досвід своєї організації та окреслила плани на найближчу перспективу.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, звертаючись до жінок, висловила переконання, що найактивніші з них є рушійною силою у вирішенні багатьох проблемних питань.

– Більша частина населення Чернігівщини – це жінки. І ми говоримо своє значиме слово у різних сферах життєдіяльності. Проте хотілося б більш широко реалізувати наш потенціал в органах влади та бізнесі, – зауважила Наталія Романова.

Таку точку зору розділила і координатор з питань комунікації та гендерного інтегрування Швейцарського бюро співробітництва в Україні Людмила Нестриляй. Вона зазначила, що в медичній та освітянській галузі переважають жінки, у тому числі й на керівних посадах. Що ж до економіки та політики – у цих сферах відсоток жінок значно менший. Зокрема, у Парламенті жінок лише 12%.

До роботи Форуму також долучилися заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако, керівник проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» Андрій Заїка.

Учасниками зібрання озвучувалися думки щодо необхідності формування сучасного бачення ролі жінки у владі та громадській діяльності. Висловлювалися сподівання, що подібні заходи сприятимуть розробці стратегії підтримки жіночого підприємництва місцевими бізнес-об’єднаннями.

Захід дав можливість налагодити зв’язки з провідними жінками-підприємцями, ознайомитися з кращим досвідом підтримки жіночого підприємництва в Європі. На Форумі звучали історії успіху жінок, говорили про роль бізнес-об’єднань, торгівельних палат, презентували передову практику жіночого підприємництва, інноваційну діяльність.

Окрім того, відбулася презентація нової концепції розвитку Ліги ділових та професійних жінок України. Також було підписано Угоду між Лігою ділових та професійних жінок України та іншими бізнес-об’єднаннями – партнерами проекту ПРООН.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини