Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 10 жовтня до 8:00 11 жовтня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких постраждало 2 особи.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в с. Талалаївка Ніжинського району по вул. Прилуцькій біля будинку №115 о 7 год. 20 хв. 10 жовтня водій автомобіля "ВАЗ-2105" не вибрав безпечної швидкості руху та здійснив наїзд на пішохода, який рухався в попутному напрямку. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження;
- в м. Ніжині на перехресті вулиць Горького та Широкомогерської о 17 год. 20 хв. 10 жовтня водій автомобіля "ВАЗ-2103" здійснив наїзд на пішохода, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, рухався по центру проїжджої частини дороги. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 14 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 10 жовтня до 20 години 11 жовтня очікується хмарна погода, невеликий дощ, вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 4-9º тепла, вдень 6-11º тепла.
По Чернігову невеликий дощ. Температура вночі 6-8º тепла, вдень 8-10º тепла.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.