Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 00:34:36

Відстоюючи інтереси держави, прокуратура вступила у розгляд судом справи про відшкодування 1,7 млн. грн. шкоди

06.10.2016   06:42Агенцiя

Дотримання вимог законодавства з охорони та використання лісових ресурсів постійними лісокористувачами перебуває на контролі прокуратури області.

Згідно з інформацією Єдиного державного реєстру судових рішень установлено, що рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду визнано протиправними дії Державної екологічної інспекції у області, яка  перевіряючи дотримання вимог природоохоронного законодавства, нараховувала постійному лісокористувачу близько 1,7 млн. грн. шкоди, завданої державі внаслідок незабезпечення схоронності лісових насаджень (460 дерев).

Враховуючи складність та актуальність даної справи, а також, що нараховані органом контролю збитки є значними та підлягають надходженню до бюджетів різних рівнів, у тому числі і Державного бюджету України, прокуратурою області з метою захисту інтересів держави із власної ініціативи здійснено вступ у розгляд даної справи судом апеляційної інстанції.

Рішенням Київського апеляційного адміністративного суду оскаржувану постанову місцевого адміністративного суду скасовано, у задоволенні позовних вимог суб’єкта господарювання відмовлено, у зв’язку з чим інтереси держави поновлено.

Наразі прокуратура області приймає участь у розгляді господарським судом області справи про відшкодування лісокористувачем нарахованої органом контролю суми збитків. 

Наголошуємо, що всі факти незаконних порубок деревини на землях, ввірених спеціалізованим лісогосподарським підприємствам постійно перевіряються органами прокуратури області, оскільки обов’язок вжиття належних заходів до охорони лісових ресурсів та недопущення їх знищення чи пошкодження покладено саме на постійних лісокористувачів.

З метою поновлення інтересів держави за наявності підстав вживаються відповідні заходи кримінального та цивільно-правового характеру.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.