Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 14:27:18

Відстоюючи інтереси держави, прокуратура вступила у розгляд судом справи про відшкодування 1,7 млн. грн. шкоди

06.10.2016   06:42Агенцiя

Дотримання вимог законодавства з охорони та використання лісових ресурсів постійними лісокористувачами перебуває на контролі прокуратури області.

Згідно з інформацією Єдиного державного реєстру судових рішень установлено, що рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду визнано протиправними дії Державної екологічної інспекції у області, яка  перевіряючи дотримання вимог природоохоронного законодавства, нараховувала постійному лісокористувачу близько 1,7 млн. грн. шкоди, завданої державі внаслідок незабезпечення схоронності лісових насаджень (460 дерев).

Враховуючи складність та актуальність даної справи, а також, що нараховані органом контролю збитки є значними та підлягають надходженню до бюджетів різних рівнів, у тому числі і Державного бюджету України, прокуратурою області з метою захисту інтересів держави із власної ініціативи здійснено вступ у розгляд даної справи судом апеляційної інстанції.

Рішенням Київського апеляційного адміністративного суду оскаржувану постанову місцевого адміністративного суду скасовано, у задоволенні позовних вимог суб’єкта господарювання відмовлено, у зв’язку з чим інтереси держави поновлено.

Наразі прокуратура області приймає участь у розгляді господарським судом області справи про відшкодування лісокористувачем нарахованої органом контролю суми збитків. 

Наголошуємо, що всі факти незаконних порубок деревини на землях, ввірених спеціалізованим лісогосподарським підприємствам постійно перевіряються органами прокуратури області, оскільки обов’язок вжиття належних заходів до охорони лісових ресурсів та недопущення їх знищення чи пошкодження покладено саме на постійних лісокористувачів.

З метою поновлення інтересів держави за наявності підстав вживаються відповідні заходи кримінального та цивільно-правового характеру.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф 13:18

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня 13:03

У Чернігівській області 27 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.