Поліція затримала жителя Славутича за підозрою у зґвалтуванні
Оперативники Чернігівського районного відділення поліції «по гарячих слідах» затримали раніше судимого чоловіка, який зґвалтував пасажирку-попутницю.
До чергової частини звернулася жителька одного з сіл Чернігівського району і повідомила, що її неповнолітню сестру, яка їхала автостопом з м. Славутич, зґвалтував водій.
На кінцевій зупинці у Славутичі в бік автодороги Чернігів-Пакуль-КПП Славутич родичі зупинили попутку і попросили водія підвезти дівчину, той погодився.
По дорозі він звернув у ліс, витягнув неповнолітню пасажирку з автівки і зґвалтував. Після цього чоловік посадив дівчину в машину і поїхав у напрямку Чернігова. Коли водій зменшив швидкість, дівчина вискочила з машини на ходу. Той одразу розвернувся і поїхав у бік Славутича.
Орієнтуючись на прикмети, які надала потерпіла, оперативники Чернігівського районного відділення поліції затримали зловмисника «по гарячих слідах». Ним виявився раніше судимий 27-річний житель м. Славутич. Наразі його затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування неповнолітньої) - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression