Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 14:24:48

Укрпошта оголосила відкритий відбір на посаду нового керівника Чернігівської дирекції

05.10.2016   09:33Агенцiя

Метою нової керівної команди Укрпошти є здійснення швидкої ринкової трансформації компанії, зробити її ефективною, прозорою, сучасною технологічною компанією, яка буде надавати своїм клієнтам послуги найвищої якості та посилить свої позиції на ринку поштових, фінансових та логістичних послуг.

Для цього Укрпошта розпочинає пошук фахівців, що допоможуть підвищити якість та ефективність управління регіональними дирекціями компанії. Запрошуємо взяти участь у відкритому відборі на посаду директора Чернігівської дирекції.

Основні обов’язки:
Операційне управління філіалом з метою забезпечення досягнення цільових операційних і фінансових показників, ефективна організація його виробничо-господарської та іншої діяльності; ∙ Оцінка ефективності наявних процедур, оптимізація існуючих бізнес-процесів та проведення відповідних змін із впровадженням нових сучасних та передових ідей та підходів; ∙ Розвиток нових видів продуктів та послуг в регіоні; ∙ Виконання затвердженого річного фінансового плану філіалу, досягнення фінансово-економічних показників, передбачених бізнес-планом філіалу; ∙ Ефективне використання основних фондів, трудових, матеріальних та фінансових ресурсів; ∙ Підвищення професійної підготовки персоналу, формування корпоративної культури, підтримування високих особистих та професійних стандартів співробітників філії, в тому числі чесність, клієнтоорієнтованість, тощо.

Успішний кандидат має відповідати наступним вимогам:
1. Вища економічна або технічна освіта, післядипломна освіта в галузі управління (MBA) буде перевагою;
2. Досвід роботи від 5 років на керівних посадах в банківській сфері, в мережевих рітейлах, комерційних організаціях з чисельністю не менш ніж 100 чоловік;
3. Відповідні знання, уміння та навички, необхідні для виконання посадових обов’язків;
4. Володіння стратегічним та аналітичним мисленням, розумінням сучасних проблем галузі;
5. Готовність приймати управлінські рішення та відповідати за них;
6. Здатність генерувати нові ідеї та реформаторські рішення, втілювати їх у життя;
7. Досвід успішного впровадження змін в організації буде перевагою.

Ключові критерії оцінювання:
∙ Орієнтація на досягнення результату – орієнтація на досягнення усіх поставлених цілей та виконання завдань на будь-яких ділянках і за будь-яких обставин. Вміння ефективно працювати в рамках запланованого графіку, використовуючи логічний, систематичний та послідовний підхід. Вміння розставляти пріоритети у власній роботі та роботі підлеглих.
∙ Управлінська зрілість – досвід роботи на посаді керівника у великій організації та підтверджені професійні досягнення, стійкість в кризових ситуаціях.
∙ Управління змінами – уміння керувати колективом в умовах невизначеності, уміння керувати реформами та запроваджувати різні інструменти і комплексні системи, які збільшують ефективність роботи.
∙ Управління командою – вміння підібрати мотивованих співробітників та розвивати команду, організовувати, підтримувати та контролювати її роботу, прозоро та ефективно здійснювати комунікації, впроваджувати нові стандарти роботи бути послідовним.
∙ Проактивність – активність й ініціатива, праця на випередження, позитивне мислення, корисна енергія, пробивна сила, вміння самостійно приймати рішення та брати за них відповідальність. Уміння бачити кілька способів вирішення завдань і знаходити вихід з нестандартних ситуацій. Вміння знаходити нові способи вирішення професійних завдань.

Кандидатам, які мають бажання взяти участь у відборі, пропонується не пізніше 16 жовтня 2016 року надати в електронній формі такі документи:
✓ Резюме довільної форми (з зазначенням рівня бажаної заробітної платні та можливим строком виходу на роботу у випадку перемоги);
✓ Структуровану презентацію PowerPoint (до 10 слайдів) з аналізом регіонального ринку логістичних, транспортних та поштових послуг, вашим баченням перспектив та основних напрямків розвитку підприємства.
Пропонуйте 3-5 першочергових дій для збільшення продажу сервісів та послуг Регіональної філії Укрпошти, особливо у таких напрямках як співпраця з інтернет – магазинами, продаж фінансових послуг та співпраця з комунальними підприємствами.


Інформаційна довідка:
Зараз мережа об’єктів з обслуговування користувачів Чернігівській дирекції УДППЗ “Укрпошта” становить 581 центрів обслуговування споживачів та відділень поштового зв’язку, з яких 482 сільських. Середньооблікова чисельність персоналу становить 2 962,2 чол. Загальний дохід (січень-серпень 2016 року) складає 80003,2 тис грн, який складається з реалізації послуг національної пошти (68,9%), фінансових послуг (16,7%), торгівлі (9,9%) та інших комерційних послуг (3,3%).

Відкритий відбір передбачає 3 етапи:
1) Оцінка відповідності наданих документів заданим критеріям та якість презентації.
2) Тестування за допомогою опитувальника HCS Integrity Cheсk – інструмент для оцінювання коректності, порядності та чесності.
3) Особиста співбесіда з комісію по відбору. Документи слід надсилати до 16 жовтня включно на електронну адресу ukrposhta.hr@gmail.com.

Останні новини Чернігівщини

Прикордонні села Чернігівщини вчергове обстріляли з території Росії

Прикордонні села Чернігівщини вчергове обстріляли з території Росії 10:12

Вранці 20 травня з території Росії обстріляли прикордонне село Сеньківка. Обстріл вівся з мінометів 120 калібру. Загалом зафіксували вісім прильотів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:05

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 19 травня по 8:00 20 травня 2022 року

Про найближчі плани з відбудови Чернігівщини — від заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка

Про найближчі плани з відбудови Чернігівщини — від заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка 09:56

З робочим візитом на Чернігівщині 19 травня перебував заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Прокуратура розслідує обставини ДТП у Варві 09:08

13 травня 2022, близько 21 год. 00 хв., в смт Варва сталося зіткнення автомобіля марки «BАЗ 21140» під керуванням 48-річного місцевого жителя, який перебував у нетверезому стані та скутера «Yamaha JOG SA36J» під керуванням малолітнього жителя смт Варва.

Стефанія - відтепер в тренді. Які ще імена обирають батьки для своїх малюків?

Стефанія - відтепер в тренді. Які ще імена обирають батьки для своїх малюків? 09:00

Поки весь світ наспівує рядки, які принесли Україні перемогу в пісенному конкурсі «Євробачення», все частіше батьки обирають ім’я Стефанія для своїх доньок.