Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 4 жовтня до 8:00 5 жовтня 2016 року.

МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 4 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 4:
- в м. Ніжині по вул. Василівській біля магазину "Україна" в 0 год. 43 хв. 4 жовтня сталося зіткнення автомобіля "ВАЗ-2108" та мопеда. Внаслідок пригоди водій мопеда отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Ніжинської центральної міської лікарні;
- на 120 км автодороги Київ-Глухів-Бачівськ біля с. Пальчики Бахмацького району в 0 год. 48 хв. 4 жовтня водій автомобіля "Fiat Doblo" не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та здійснив зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій автомобіля отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Бахмацької центральної районної лікарні;
- в на ґрунтовій дорозі між смт Варва та с. Гнідинці Варвінського району неподалік від Гнідинцівського ГПЗ о 18 год. 9 хв. 4 жовтня водій автомобіля "ВАЗ-2101", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням, зіткнувся з бетонним блоком, внаслідок чого сталося перекидання автомобіля на правий бік. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Варвинської центральної районної лікарні;
- в м. Чернігові на перехресті вулиць Кільцевої та Генерала Бєлова о 19 год. 30 хв. 4 жовтня сталося зіткнення автомобілів "Opel Vivaro" та "Smart City". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Smart City" отримав тілесні ушкодження, був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2 та після надання медичної допомоги був відпущений до дому.
Пожежі – 4, з них 2 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті, 1 випадок загоряння сміття на площі 0,0006 га.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 14 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер –11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 8 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 4 жовтня до 20 години 5 жовтня очікується хмарна погода, вночі невеликий, вдень дощ, місцями сильний дощ. Вітер східний 7-12 м/с. Температура по області вночі 10-15º тепла, вдень 14-19º тепла.
По Чернігову вночі невеликий, вдень сильний дощ. Температура вночі 10-12º тепла, вдень 14-16º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.