Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 серпня, 05:09:17

5 відділень вогнеборців ліквідували пожежу господарчої будівлі та 15 тон сіна

05.10.2016   07:48

3 жовтня о 15:46 до оперативно-координаційного центру обласного Управління ДСНС надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Шестовиця Чернігівського району.

За викликом оперативно до місця події прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів з с. М.-Коцюбинське та м. Чернігова. На цей час будівля майже була повністю охоплена полум`ям. Крім того, вогонь поривами вітру перекинувся на сінник сусіднього подвір'я.

Враховуючи обстановку, зокрема щільність забудови, швидке розповсюдження вогню та відсутність поруч розташованих вододжерел, на гасіння пожежі додатково було залучено ще три відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста.

Всього ж на гасіння пожежі було задіяно 22 чоловіки особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки. Також для підвозу води був залучений трактор з бочкою одного з місцевих жителів.

Спільними діями вогнеборців та місцевого населення пожежу локалізовано о 16:39, а о 18:30 остаточно ліквідовано. Завдяки оперативним та професійним діям рятувальників не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані сусідні господарчі споруди та житловий будинок, а також врятовано 3 голови худоби та 15 голів домашньої птиці. 

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю господарчої будівлі та сінник, в якому зберігалося 15 тон грубих кормів.

Причина пожежі та завдані збитки наразі встановлюються. По факту пожежі правоохоронцями проводиться розслідування.

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.