Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 02:35:26

Голови районних рад Чернігова оприлюднять розміри своїх заробітків

04.10.2016   08:00Агенцiя

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підняв питання стосовно заробітних плат голів та керівництва районних рад у м. Чернігові.

Про це зайшла мова на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств Чернігівської міської ради.

Міський голова запропонував оприлюднити заробітну плату (з преміями) голів районних у м. Чернігові рад через засоби масової інформації.

За словами Владислава Атрошенка, мова йде про витрати бюджетних коштів, тому ці дані мають бути відкритими. У той же час, за його інформацією, керівництво районних рад міста імовірно отримує за свою роботу суттєво більше, ніж це було б логічно в системі органів місцевого самоврядування Чернігова.

Владислав Атрошенко:
- Коли закладалося фінансування, очевидно, ви просили ці кошти для своїх працівників, але нарахували собі. Але ви керуєте бюджетними коштами в місті, де середня зарплата працівника - 3,5 тис. грн. Я як міський голова отримую з усіма доплатами і преміями 14 тис. грн. Тож навряд чи  етично буде, щоб ваша зарплата була більша чи на рівні міського голови.

Одночасно Владислав Атрошенко визнав, що дійсно, на жаль, загальний рівень зарплат в органах місцевого самоврядування нашого міста недостатній для того, щоб залучити сюди висококласного й затребуваного на ринку праці спеціаліста. Зазвичай де-інде такий спеціаліст може розраховувати на дохід у 7-10 разів вищий. Але це бюджетні кошти міста, яке сьогодні не належить до найзаможніших. Тому до питань визначення керівникам заробітної плати треба підходити виважено.

Те саме стосується і визначення розміру премій службовців, який не повинен бути завжди 100% для всіх. Адже премія – це мотивація працівника - наголосив міський голова.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини