Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 21:58:21

Отримати реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду можливо

04.10.2016   07:44Агенцiя

Серед найважливіших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – не лише надання матеріального забезпечення, а й допомога у відновленні працездатності та швидке повернення застрахованої особи до праці.

Саме тому працюючі, за наявності медичних показань, мають право на послуги з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

Особливістю лікування в реабілітаційних відділеннях є той факт, що путівки до них придбаває Фонд, а безкоштовно видають лікувально-профілактичні заклади за рішенням відбіркової комісії. Причому, на весь термін перебування в оздоровниці видається листок непрацездатності.

Чернігівська міська виконавча дирекція безпосередньо приймає участь у забезпеченні путівками працюючих м. Чернігова. Директор Бахмацька В.І. входить до складу відбіркових комісій, які діють в Чернігівській міській лікарні №1 та №2, в КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №3 та в лікарні №4. З початку року  забезпечено реабілітаційним лікуванням більше 50 осіб працюючих міста.

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності турбується про те, щоб всі послуги з реабілітації були отримані тими, хто їх дійсно потребує. Особлива увага приділяється реабілітації осіб, які приймали участь у бойових діях АТО, а також членам їх сімей.

Зокрема, на черговому засіданні відбірковою комісією лікарні №1 на відновлювальне лікування до санаторію «Березовий гай» (Миргородкурорт) направлено учасника бойових дій в антитерористичній операції, який працює в одній із установ міста.

Звертаємо увагу, що відновити своє здоров’я можливо за профілями захворювань:
- після перенесених гострих церебральних порушень;
- після гострого інфаркту міокарду, операції на серці;
- лікування обміну речовин;
- після оперативних втручань на органах травлення;
 - після ортопедичних операцій.

Дізнатися більш детальну інформацію про можливість реабілітаційного лікування можна звернувшись до лікувально-профілактичних закладів м. Чернігова або на адресу Чернігівської міської виконавчої  дирекції по вул. Музична, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040.Чернігівська міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини