Керівнику підрозділу райдержадміністрації, який розтратив понад 230 тис. грн. із бюджету, повідомлено про підозру
Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах та за фактом підроблення офіційних документів.
Так, місцевою прокуратурою спільно з Прилуцьким МВ УСБУ та поліцією в ході проведення спільних заходів в рамках кримінального провадження встановлено, що керівник відділу освіти однієї із райдержадміністрацій області у 2015 році власноручно підписав та скріпив печаткою документи, якими підтверджено виконання будівельних робіт по реконструкції загальноосвітньої школи, що фактично не виконувалися.
Внаслідок таких дій з Державного бюджету України безпідставно були перераховані кошти на користь підрядника та заподіяно шкоду державним інтересам більш як на 230 тис. грн.
Вказаному керівнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України. Вирішується питання про відсторонення підозрюваного від займаної посади.
Наразі у кримінальному провадженні проводиться комплекс необхідних слідчих (розшукових) дій, спрямованих на повне, всебічне та неупереджене дослідження усіх обставин кримінального правопорушення, в тому числі і викриття та притягнення до відповідальності спільників.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.