В Бахмачі на подвір'я підприємця невідомий зловмисник кинув гранату
Вибухом пошкоджено фасад будинку, вибито віконне скло та загинуло дві хазяйські вівчарки. Ніхто з людей не постраждав.
27 вересня до чергової частини Бахмацького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області звернувся житель райцентру і повідомив, що вночі сусіди чули звук вибуху у дворі господарства його сина.
Коли він пішов подивитися що сталося, то виявив трупи двох вівчарок та пошкоджений фасад будинку. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група та вибухотехніки.
Поліція встановила, що за вищевказаною адресою проживає підприємець, який знаходиться в Криму, де родина має будинок. Під час огляду місця події на відстані 1,5м від вхідних дверей в господарство виявлено важіль та уламки гранати (ймовірно РГД-5). Поряд з будинком та за будинком виявлено 2 трупи вівчарок з пошкодженнями тулубу та голови. Внаслідок вибуху постраждалих осіб немає.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.