Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 11:04:52

До Чернігова прибули волонтери Корпусу Миру США

28.09.2016   10:35

З 24 вересня до 5 грудня у Чернігові перебуватимуть добровольці з Корпусу Миру США.

Програма «Розвиток громад» діє в Україні вже понад 20 років, цього річ її представлятимуть 40 американців з різних штатів.

Представників Корпусу Миру США у Чернігівській міській раді сьогодні зустрічали заступник міського голови Ольга Хоніч та начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура. Вони коротко ознайомили гостей з основними напрямками розвитку Чернігова та освітньої галузі міста.

Американці  більше 2-х місяців будуть проходити практику та навчати англійської учнів і  студентів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів міста. Впродовж цього часу волонтери проживатимуть в українських родинах, аби вдосконалити знання української мови та ознайомитися з місцевими  традиціями та побутом.

Ольга Хоніч висловила сподівання на плідні результати співробітництва і побажала американським волонтерам яскравих вражень та приємного перебування в Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини