Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 06:18:11

Трудовий арбітраж дійшов до консолідованого рішення прийняти узгоджену позицію сторони найманих працівників

28.09.2016   08:22Агенцiя

Відбулося засідання Трудового арбітражу з розгляду колективного трудового спору між найманими працівниками дільниці по видобутку та переробці торфу ДП «Чернігівторф» с. Смолин Чернігівського району та ДП «Чернігівторф» концерну «Укрторф», який відноситься до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Заслухавши вимоги і пропозиції сторін, трудовий арбітраж дійшов до консолідованого рішення прийняти узгоджену позицію сторони найманих працівників. Які, у свою чергу, погодилися на пропозиції менеджменту ДП «Чернігівторф» про поетапне погашення існуючої заборгованості по заробітній платі та компенсації до кінця поточного року з перенесенням на перший квартал 2017 року не більше 20% заборгованості.

Також трудовий арбітраж вирішив вважати виконання цієї пропозиції можливою лише за умови стабільної роботи підприємства і збереження в керівництві підприємства на даний момент т.в.о. директора Юрія Бондаренка з наданням йому відповідних повноважень.

Дане рішення обовязкове для виконання обома сторонами.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.