Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 07:39:15

Прокуратурою області вживаються заходи щодо дотримання прав людини в місцях несвободи

28.09.2016   07:45Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області на виконання ст. 121 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про прокуратуру», ст. 22 Закону «Про попереднє ув’язнення» у поточному році вживались заходи щодо забезпечення стану законності під час тримання ув’язнених в установах виконання покарань, зокрема дотримання конституційних прав осіб на належні умови тримання, медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Проведеною прокуратурою області в серпні поточного року перевіркою в установах пенітенціарної системи виявлено порушення вимог Законів України «Про попереднє ув’язнення», «Про основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та інших нормативних актів. На їх усунення вжито заходів прокурорського реагування.

З метою безумовного дотримання прав людини в місцях несвободи 23 вересня поточного року прокуратурою області спільно з представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини повторно в порядку контролю у Чернігівському слідчому ізоляторі вивчено та перевірено умови утримання ув’язнених, а також надання медичної допомоги.

Встановлено порушення при організації первинного медичного огляду,  доступності медичної допомоги, права вільного вибору лікаря та медичного закладу для додаткового лікування тощо.

На усунення порушень та з метою приведення умов тримання ув’язнених до вимог національного та міжнародного законодавства прокуратурою області  безпосередньо керівнику установи внесено вказівку.

Робота на вказаному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.