Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 26 вересня до 8:00 27 вересня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Чернігові на перехресті вулиці Гастелло та проспекту Миру о 6 год. 30 хв. 26 вересня водій автомобіля "ЗАЗ Lanos" здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження;
- в м. Прилуки по вул. Антона Чехова біля будинку №55 о 17 год. 30 хв. 26 вересня водій автомобіля "Ford Transit" виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Прилуцької центральної міської лікарні.
Пожежі – 4, з них 3 пожежі в житловому секторі та 1 пожежа на транспорті.
Інші події – 1:
В м. Бахмач в господарстві по вул. Котляревського, 69 близько 3 год. 27 вересня стався вибух невстановленого вибухонебезпечного предмету (ймовірно вистріл з РПГ-26). Внаслідок вибуху пошкоджено паркан, стіни та вікна житлового будинку. Загиблих та травмованих немає.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-15 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 15 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 26 вересня до 20 години 27 вересня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 2-7º тепла, місцями на поверхні ґрунту заморозок 0-3º, вдень 10-15º тепла.
По Чернігову температура вночі 5-7º тепла, вдень 13-15º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.