Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 13:05:00

Вітання в облдержадміністрації з нагоди Дня машинобудівника України

23.09.2016   08:33Агенцiя

22 вересня, в облдержадміністрації вітання приймали працівники сфери машинобудування. Своє професійне свято вони відзначатимуть у неділю.

— Машинобудівні підприємства області мають значний технологічний і виробничий потенціал, який у цей нелегкий час, коли наша держава фактично знаходиться у стані війни, може бути використаний для зміцнення її обороноздатності. Обласна державна адміністрація працює над пошуком військових замовлень для таких підприємств. Зокрема, маємо співпрацю з Міністерством оборони України, Державним концерном “Укроборонпром”, — акцентував Леонід Сахневич.

Однак, як зазначили винуватці свята, галузь потребує не лише масштабних замовлень, а й кваліфікованих кадрів. Для підготовки спеціаліста потрібна і якісна база, і чимало часу — 7-10 років.

На сьогодні машинобудівний комплекс області, включаючи підприємства з металообробки, об’єднує 35 підприємств з виробництва електричного та електронного устаткування, сільськогосподарської, будівельної техніки, обладнання для нафтопромислового комплексу, медичних приладів та устаткування, точних вимірювальних пристроїв, транспортного машинобудування, металевих виробів тощо.

У цій галузі працює близько п’яти тисяч жителів області.

Варто зауважити, що Чернігівщина у І півріччі цього року на всеукраїнському рівні посіла друге місце за розвитком промисловості. Зокрема, найбільший приріст спостерігався саме у машинобудуванні — близько 30%, та у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів — понад 31%.

— Ми маємо спільні досягнення, однак у нас є і спільні завдання. Мета кожного з нас — робити все, аби країна розвивалася. Сьогодні я хочу побажати Вам наснаги та здобутків на професійній ниві та добробуту у домівках, — вручаючи подяки та грамоти облдержадміністрації, наголосив Леонід Сахневич.

 За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня машинобудівника і відзначення 90-річчя від дня заснування приватного акціонерного товариства „Ніжинський завод сільськогосподарського машинобудування“ (ПрАТ „Завод „Ніжинсільмаш“):


Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Бойка Володимира Михайловича
- начальника цеху основного виробництва ПрАТ „Завод „Ніжинсільмаш“.


Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Дем’яненко Людмилі Олександрівні
- економісту цеху основного виробництва ПрАТ „Завод „Ніжинсільмаш“;

Комісаренку Петру Михайловичу
- головному механіку - начальнику ремонтно-кранового господарства інженерного цеху ПрАТ „Завод „Ніжинсільмаш“;

Ридзель Таїсії Михайлівні
- провідному бухгалтеру бухгалтерії ПрАТ „Завод „Ніжинсільмаш“.

За вагомий вклад у розвиток промислового комплексу регіону, відзначення 90-річчя від дня заснування підприємства та з нагоди професійного свята - Дня машинобудівника Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

колективу приватного акціонерного товариства „Ніжинський завод сільськогосподарського машинобудування“
(голова правління — Коробко Володимир Юрійович).

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Білоуса Михайла Григоровича
- слюсаря 4-го розряду заготівельної дільниці публічного акціонерного товариства „Ніжинський механічний завод“, м. Ніжин;

Крилова Сергія Євгеновича
- слюсаря-ремонтника служби головного механіка товариства з обмеженою відповідальністю „Український кардан“, м. Чернігів;

Леоненка Анатолія Федоровича
- начальника виробництва приватного акціонерного товариства „Чернігівський механічний завод“;

Мірошник Тетяну Тихонівну
- головного бухгалтера державного підприємства „Науково-виробничий комплекс „Прогрес“, м. Ніжин;


Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Артем’єву Дмитру Євгеновичу
- електрозварнику ручного зварювання зварювально-складального цеху приватного акціонерного товариства „Чернігівський механічний завод“;

Бугну Віктору Анатолійовичу
- слюсарю 5-го розряду ремонтно-інструментальної дільниці публічного акціонерного товариства „Ніжинський механічний завод“, м. Ніжин;

Вишнецькому Сергію Олександровичу
- оператору верстатів з програмним керуванням 4-го розряду механічного виробництва державного підприємства „Науково-виробничий комплекс „Прогрес“, м. Ніжин;

Дереці Віталію Васильовичу
- монтажнику радіоелектронної апаратури та приладів 6-го розряду механоскладального виробництва державного підприємства „Науково-виробничий комплекс „Прогрес“, м. Ніжин;

Єцкалу Володимиру Івановичу
- слюсарю 2-го розряду механоскладальних робіт заготівельної дільниці публічного акціонерного товариства „Ніжинський механічний завод“, м. Ніжин;

Кардашу Володимиру Михайловичу
- слюсарю з механоскладальних робіт 3-го розряду філії „Тракторний завод“ товариства з обмеженою відповідальністю „Укравтозапчастина“, м. Ніжин;

Кондратову Віктору Миколайовичу
- слюсарю-інструментальнику 6-го розряду служби по ремонту інструментальної оснастки товариства з обмеженою відповідальністю „Український кардан“, м. Чернігів;

Приступі Валерію Миколайовичу
- начальнику виробництва товариства з обмеженою відповідальністю „ТАН“, м. Чернігів;

Росомасі Олександру Леонідовичу
- слюсарю з механоскладальних робіт 3-го розряду філії „Тракторний завод“ товариства з обмеженою відповідальністю „Укравтозапчастина“, м. Ніжин.

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.