Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 19:20:41

Відбулося освячення нової криниці "Приозерна" на околиці Семенівки

22.09.2016   12:27

На свято Пречистої Богородиці, 21 вересня відбулося освячення нової криниці «Приозерна» на околиці Семенівки. Знаходиться вона між вулицями Приозерна та Шкільна, біля річки Дрьост. Наразі, це восьма відремонтована криниця на території району.

На відкритті було дуже приємно спостерігати як з різних сторін підтягуються небайдужі мешканці, які непричетні до організації, а йдуть за власним бажанням.
 
Варто подякувати багатьом людям, які доклали максимум зусиль та коштів задля відновлення джерела. Завдяки небайдужим людям, спільними зусиллями вдалося здійснити ряд робочих моментів. В свою чергу учні ЗОШ №3 прикрасили місце квітами та рушниками.

Зі словом виступив голова Семенівської районної державної адміністрації Сергій Іванович Деденко, зазначивши, що участь молоді в подібних заходах, їх підтримка та ініціатива – запорука збереження всього, що ми робимо, і що нас оточує, в майбутньому.

Голова Корюківського міжрайонного управління водного господарства Андрій Прохоренко приєднався до вищесказаних слів, підкресливши значимість подібного роду подій, незважаючи на складні часи за вікном.

Настоятель церкви Василія Великого отець Максим провів освячення криниці, і всі бажаючі змогли відразу спробувати кришталевої води з оновленого джерела.

Талановитими педагогами та учнями ЗОШ №3 було організовано невеличку тематичну концертну програму, що стало прикрасою серед офіціозу. Хотілося б окремо висловити вдячність наймолодшим учасникам заходу, які потішили всіх присутніх своїм виступом.

Відтепер, усі містяни та гості Семенівки мають змогу відвідати нову затишну місцину, скуштувати та набрати з собою в дорогу прохолодної джерельної води, щоб поповнити запаси життєвої енергії.

Останні новини Чернігівщини

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40

Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).

Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).

Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37

Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.

З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14

Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.

Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини