Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 14:56:38

Поліція викрила квартирну аферистку

22.09.2016   07:40

Поліцейські кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції спільно з колегами ГУНП в Чернігівській області затримали жительку одного з сіл Ріпкинського району, яка за підробленими документами намагалася продати квартиру. До речі вона вже відбувала покарання за аналогічний злочин, але після звільнення з місць позбавлення волі знову взялася за старе.

Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини відділу звернувся 38-річний чернігівець з заявою вжити заходів до жінки, яка намагалася продати йому квартиру в Чернігові за документами, що викликали в нього сумнів у своїй дійсності, та ще й вимагала в нього заставу в 2 тисячі доларів США.

В ході подальшої перевірки, оперативниками було встановлено, що 48-річна жителька одного з сіл Ріпкинського району має в Чернігові не приватизовану квартиру, в якій проживає її син. Для успішного проведення продажу житла чоловік оформив на матір довіреність на право розпоряджатися квартирою на її розсуд аж до продажу.

«Проблему з приватизацією» квартири жінка вирішила швидко, старим вже перевіреним способом - підробила свідоцтво про право власності на нерухоме майно, внісши правки в дійсне свідоцтво на право власності на іншу квартиру та знявши з нього ксерокопію.

Після подачі оголошення про продаж квартири, через деякий час з’явився і покупець. 38-річний чернігівець зустрівся з власницею житла, оглянув помешкання і, зоставшись задоволеним, погодився на купівлю.

Для оформлення акту купівлі – продажу квартири і продавець і покупець зустрілися в нотаріуса. Але тут останній засумнівався в дійсності наданих йому документів на житло. А коли продавчиня ще й почала наполягати на внесенні їй застави за купівлю помешкання, покупець всерйоз засумнівався в чесності оборудки і звернувся до поліції, аби та провела перевірку документів.

Перевірка поліції засвідчила, що документи підроблені, а вимога застави була ні чим іншим як спробою шахрайки зловживаючи довірою заволодіти хоч якоюсь сумою грошей.

Зі слів Сергія Кагітіна за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Жінка зізналася у скоєному.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.