Промивка зовнішніх водопровідних мереж
КП «Чернігівводоканал» повідомляє про проведення промивки зовнішніх водопровідних мереж.
З метою здійснення профілактичних заходів та покращення якості питної води 21.09.2016 року з 23:00 до 06:00 22.09.2016 року
буде здійснена чергова промивка зовнішніх водопровідних мереж
– району «Нова Подусівка».
Будуть відкриті ПГ за адресами:
• Вул. Гребінки – вул. Глібова;
• Вул. Красносільского, 7;
• Вул. Красносільского, 79;
• Вул. Любецька – вул. Красносільского, випуск;
• Вул. Курська, 36.
На час проведення робіт буде спостерігатись зниження тиску води та поява осаду у воді по:
• Вул. Гребінки;
• Вул. Глібова;
• Вул. Красносільского;
• Вул. Любецька;
• Вул. Курська.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».