Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 16:28:05

Під час пожежі житлового будинку загинув 56-річний господар

19.09.2016   16:08

18 вересня о 13:15 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Тиницька, що в райцентрі.

Люди побачили дим всередині будинку та зателефонували рятувальникам. 
   
За викликом на місце пригоди прибуло відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 4 чоловік особового складу. На момент їх прибуття в будівлі спостерігалося щільне задимлення. Вогнеборці о 13:25 локалізували та о 13:35 остаточно ліквідували пожежу.
   
Під час гасіння пожежі рятувальники в одній з кімнат помешкання виявили тіло 56-річного господаря.
   
Причиною трагедії послужила необережність загиблого під час паління.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини