Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 вересня до 8:00 19 вересня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 4 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Носівка по вул. Вокзальній біля будинку №115 в 0 год. 32 хв. 18 вересня водій автомобіля "ЗАЗ ФОРЗА" не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем "ВАЗ 21099". Внаслідок пригоди водій автомобіля "ЗАЗ ФОРЗА" та водій і пасажирка автомобіля "ВАЗ 21099" отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Носівської центральної районної лікарні;
- в м. Чернігові на перехресті вул. Черкаської та вул. Степана Носа о 13 год. 10 хв. 18 вересня водій автомобіля "ВАЗ 2108" здійснив наїзд на малолітнього велосипедиста, 2010 року народження. Внаслідок пригоди дитина отримала тілесні ушкодження та госпіталізована до Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Пожежі – 16, з них 6 пожеж в житловому секторі, 6 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 2,0365 га, 2 випадки загоряння торфу на загальній площі 0,12 га та 2 інші пожежі. Внаслідок цих пожеж 1 особа загинула.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 18 вересня до 20 години 19 вересня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північний 5-10 м/с. Температура по області вночі 2-7º тепла, вночі та вранці на поверхні ґрунту місцями заморозок 0-3º, вдень 12-17º тепла.
По Чернігову без істотних опадів. Температура вночі 4-6º тепла, вдень 14-16º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.