Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 10:07:06

Забудовника оштрафовано на 130,5 тис. грн. за недостовірні дані в декларації

14.09.2016   10:11Агенцiя

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області скасована реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт та накладено штраф на замовника будівництва ТОВ «Проспект-сервіс» у розмірі 130,5 тис. грн.

Під час позапланової перевірки об’єкту «Реконструкція власних нежитлових приміщень підвалу для улаштування спортивно-оздоровчого комплексу та адміністративних приміщень» по пр. Перемоги, 89 у Чернігові були виявлені порушення містобудівного законодавства.

Так, замовник облаштував два додаткові входи до приміщення на земельній ділянці загального користування, яка не перебуває у його власності.

При цьому у декларації забудовник посилався на відсутність потреби у зазначенні інформації про земельну ділянку. Такі недостовірні дані стали підставою вважати об'єкт, який зводить ТОВ «Проспект-сервіс», самочинним будівництвом.

Зазначений випадок став третім протягом поточного року фактом виявлення недостовірності наведених даних у поданих до Інспекції деклараціях на об'єкти будівництва по Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини