Виявлено місця зберігання незаконно виготовленої алкогольної продукції, якої вилучено на суму майже 2 млн. грн.
Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення, зберігання, транспортування та збуту алкогольної продукції з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей (ч. ч. 1, 3 ст. 204 КК України).
Завдяки скоординованим прокуратурою області заходам співробітниками органів фіскальної служби на території міст Чернігова та Прилук виявлено місця зберігання фальсифікованого алкоголю з недоброякісної сировини та марками акцизного податку з ознаками підробки, а також транспортні засоби, якими вони перевозилися.
Досудовим розслідуванням встановлено, що складські приміщення, де зберігався алкоголь, належать суб’єктам господарювання реального сектору економіки. Виготовлена з порушенням встановлених технологічних норм продукція реалізовувалася в роздріб та оптом через налагоджену торговельну мережу.
Проведено обшуки, під час яких виявлено та вилучено 19 000 літрів (орієнтовно 38 000 пляшок) фальсифікованої горілки на суму близько 2 млн грн.
Хід слідства перебуває на контролі прокуратури області.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.