Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 жовтня, 15:35:29

Повідомлено про підозру особі, яка завдала тілесні ушкодження журналісту

09.09.2016   15:50Агенцiя

Чернігівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного спричинення легких тілесних ушкоджень журналісту одного з місцевих видань.

Як встановлено, у квітні 2016 року підозрюваний на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин умисно наніс удар в лице потерпілому, внаслідок чого спричинив легкі тілесні ушкодження.

Зловмиснику 6 вересня повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.

Наразі у кримінальному провадженні проводиться комплекс необхідних слідчих (розшукових) дій, спрямованих на повне, всебічне та неупереджене дослідження усіх обставин кримінального правопорушення і прийняття кінцевих рішень у розумні строки.
 

Останні новини Чернігівщини

Звернення до представників засобів масової інформації та мешканців Чернігова 10:58

Шановні представники ЗМІ та чернігівці! Просимо вас уважно поставитися до цього повідомлення та відповідально поширювати будь-яку інформацію, що стосується наявності у ваших домівках світла, води, газу та тепла.

Виокремити актуальні потреби в медицині, освіті та соціальній сфері прикордонних громад Чернігівщини: в регіоні працює команда ЮНІСЕФ 10:57

Вкотре на Чернігівщині – команда Представництва ЮНІСЕФ в Україні. У фокусі візиту – вивчити потреби регіону та визначити напрямки, де може допомогти Фонд.

З пунктами незламності і генераторами: як функціонує Корюківський район після ударів по енергетиці 10:56

Попри складну ситуацію в енергосистемі через ворожі удари по громадах Корюківського району, об’єкти соціальної сфери продовжують працювати. Всюди – на альтернативних джерелах.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:52

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

23 жовтня: цей день в Україні і світі

23 жовтня: цей день в Україні і світі 09:37

ДЕНЬ 1338 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1338 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини