Обговорювали Проект Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі
Чергова експертна зустріч щодо обговорення пріоритетів урядової політики відбулась 8 вересня на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
В он-лайн режимі через відеопортал YouТube представники Міністерства інформаційної політики України, виконавчих органів влади, громадськості з м. Києва, Львова, Полтави та Чернігова спілкувались з приводу популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі
Під час зустрічі обговорювався зміст вищезгаданого документу, а також шляхи реалізації Концепції. Насамперед метою Концепції є популяризація України у світових інформаційних ресурсах спрямована на захист її політичних, економічних та соціально-культурних інтересів, зміцнення її національної безпеки і відновлення територіальної цілісності, формування позитивного образу України шляхом висвітлення об’єктивної інформації про конкурентні переваги, сильні сторони, вагомі досягнення нашої держави на світовій арені, широкі перспективи співпраці міжнародної спільноти з Україною.
Представники Міністерства інформаційної політики України зазначили, що реалізація Концепції розрахована на період до 2020 року.
В свою чергу представники на місцях зазначили, що Концепція недопрацьована і потребує вдосконалення. Концепцію потрібно конкретизувати.
Останні новини Чернігівщини
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.
Словацька підтримка для Чернігова: до міста доставили 26 генераторів 14:34
26 генераторів різної потужності Чернігів отримав завдяки донатам народу Словаччини. Сьогодні обладнання вже у місті й буде розподілене між підприємствами критичної інфраструктури, закладами медицини та освіти, а також структурними підрозділами міської ради, які надають допомогу населенню в умовах відключень електроенергії.
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.