За вибух гранати у "Лотомаркеті" – 5 років позбавлення волі
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова підтримано позицію державного обвинувача Чернігівської місцевої прокуратури та засуджено місцевого жителя, який 30.03.2016 кинув до приміщення «Лотомаркет» оборонну осколкову гранату «Ф-1».
Обвинувачений у судовому засіданні повністю визнав свою вину та показав, що раніше неодноразово відвідуючи заклад «Лотомаркет» по проспекту Перемоги, 81, витратив в останньому значну суму коштів, у зв’язку з чим вирішив кинути до вищевказаного приміщення бойову гранату.
Внаслідок протиправних дій останнього закладу заподіяно шкоду на суму близько 28 тис. гривень.
Суд, з урахуванням обставин кримінального правопорушення та особи обвинуваченого, призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.