Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 07:08:31

Увага! Обмеження у постачанні холодної води на території Чернігова

06.09.2016   07:33

КП «Чернігівводоканал» попереджає про проведення робіт та обмеження у постачанні холодної води на території м. Чернігів на 06.09.2016

До уваги мешканців вул. Пушкіна
В зв’язку з роботами по заміні засувки d=50 мм за адресою вулиця Пушкіна, 11
06.09.2016 року з 9:00 до 17:00 не буде холодної води :
– житлові будинки по вулиці Пушкіна, 2, 4, 12
– приватні будинки по вулиці Пушкіна, від №3 до №11
– салон краси «Діва» по вулиці Пушкіна, 12
– адмінбудівля по вулиці Пушкіна, 16
– КНС № 1
 Буде організовано підвезення питної води.

До уваги мешканців району Астра
В зв’язку з роботами по усуненню пориву водопроводу d=150 мм за адресою вулиця Славутицька, 29 (район «Астра»)
06.09.2016 року з 9:30 до 17:00  буде зупинена подача холодної води до приватного сектору по вулиці Славутицькій, частково до приватного сектор по вулиці Білогірській, частково до приватного сектору по вулиці Льговській.

До уваги мешканців вулиць Рокосовського, Космонавтів, Доценка, 1-го Травня

З метою здійснення профілактичних заходів та покращення якості питної води 06.09.2016 року з 23:00 до 6:00 07.09.2016 року
–    буде здійснена чергова промивка зовнішніх водопровідних мереж району «Бобровиця» 5-6 мікрорайон.
Будуть відкриті ПГ за адресами:
•    вул.Рокосовського, 30
•    вул. Космонавтів, 3
•    вул. Доценка, школа №12
•    вул. 1-го Травня , Міськлікарня №3
•    вул. 1-го травня, 173а

На час проведення робіт можливе зниження тиску поява осаду у воді по вулицям:
•    вул.Рокосовського
•    вул. Космонавтів
•    вул. Доценка
•    вул. 1-го Травня
•    вул. 1-го травня
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини