Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 лютого, 14:29:51

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом перешкоджання виконанню судового рішення про конфіскацію майна засудженого

06.09.2016   07:03Агенцiя

Як встановлено, особа уповноважена на представництво інтересів засудженого для оформлення спадщини, після накладення державним виконавцем арешту на його майно, повторно використала надане їй доручення для реєстрації свого місця проживання спільно з дитиною у квартирі, що підлягала конфіскації.

Водночас дитина фактично мешкає та має право користування житлом за іншою адресою, а квартира, що має бути конфіскована надана в оренду третім особам, що залишено поза увагою органу опіки та піклування при прийнятті рішення про відмову держвиконавцю у наданні дозволу на продаж частини нерухомості.

Внаслідок таких дій реалізація майна ринковою вартістю близько  250 тис грн, за рахунок якого підлягало виконання вироку в кримінальній справі, наразі є неможливою.

Прокуратурою області відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч.1 ст. 382  КК України (умисне перешкоджання виконанню судового рішення, що набрало законної сили).

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини