Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 00:38:30

Ґвалтівникам не вдалося замести сліди злочину

25.10.2011   07:32

Вранці до чергової частини Ніжинського райвідділу міліції зателефонувала жителька багатоповерхівки та повідомила, що на їхньому подвір’ї лежить роздягнена невідома жінка. На місце пригоди негайно була направлена слідчо-оперативна група у повному складі. Жінка вже була мертва. Перед слідчо-оперативною групою постала першочергова задача встановити особу померлої.

Міліціонери опитали мешканців прилеглих будинків, спілкувалися з іншими жителями міста, перевіряли заяви про безвісти зниклих осіб жіночої статі. Вже через кілька годин вдалося дізнатися ім’я 34-річної місцевої жительки Ніжина.

Судмедексперт констатував смерть потерпілої від загального переохолодження організму.

Над розкриттям тяжкого злочину працювали найбільш досвідчені оперативники та дільничні інспектори Ніжинського міського відділу міліції. Після збору свідчень свідків, знайомих померлої, проведення поквартирного обходу та оперативно-розшукових заходів, в поле зору співробітників міліції потрапили троє місцевих молодиків.

Після спілкування працівників карного розшуку з підозрюваними та наданням їм неспростовних доказів чоловіки зізналися у скоєному.

Того дня 34-річний житель Ніжина, раніше судимий за хуліганство, разом зі своїми друзяками 19 та 17 років пиячили цілий вечір. А близько півночі, коли розходилися по домівках, на одній з вулиць міста біля торгівельного кіоску помітили жінку, яка лежала на тротуарі. Підійшовши до неї, побачили, що жіночка в стані сильного алкогольного сп’яніння. Молодики вирішили з нею розважитися. Вони відвели потерпілу додому до одного з чоловіків, зґвалтували її, а потім без одягу вивели на вулицю та покинули її біля під’їзду. Жінка пролежала там до ранку, а на вулиці вже не літо, тому бідолаха померла від переохолодження.

Наразі двоє молодиків затримані та поміщені до ізолятора тимчасового тримання, один знаходиться на підписці про невиїзд. За даним фактом порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 119 (вбивство через необережність) та ч.3 ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років. Слідство триває

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини