Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 02:09:54

Завершилася переатестація особового складу поліції

02.09.2016   07:19Агенцiя

Закінчився друга частина атестаційної кампанії особового складу поліції Чернігівській області – співбесіди з атестаційними комісіями.

Першою частиною було складання тестів із загальних навичок та знання законодавства.

До складу атестаційних комісій увійшли представники громадськості Чернігова та області, (журналісти, адвокати, правозахисники), які пройшли відповідний конкурсний відбір.

За словами керівника обласної поліції Едуарда Альохіна: «Вплив на ситуацію з боку поліції було мінімізовано. Деякі результати виявилися несподіваними і для мене. На даний момент результати атестації такі: із загальної кількості поліцейських відповідають займаній посаді 85%; заслуговують висунення на вищу посаду 7%; підлягають пониженню в посаді 4%; підлягають звільненню 4%. Попереду останній етап - апеляція в Києві для тих хто не пройшов. Ще кілька днів і можна говорити про завершення цього процесу на Чернігівщині та підвести остаточні підсумки».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 січня по 8:00 30 січня 2023 року

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни 09:31

«Бій під Крутами – бій за майбутнє України! Щодня і щогодини сили оборони України наслідують подвиг Захисників Крут, захищаючи нашу державу, та виганяючи клятого ворога з нашої рідної землі», — з такими думками та прагненнями 29 січня, на 340-й день повномасштабного відкритого вторгнення російського агресора на територію нашої країни, на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» на Чернігівщині відбулося вшанування Захисників України.