Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 13:55:04

Об’єднані громади розпочали громадські консультації

31.08.2016   08:06

Три об’єднані громади Чернігівщини – Деснянська, Кіптівська та Вертіївська, які є учасниками проекту «Без мешканців не вдасться», затвердили положення про громадські консультації та почали застосовувати документ на практиці.

У Кіптівській об’єднаній громаді минулого тижня стартувало анкетування щодо облаштування території у центрі села Прогрес. За словами начальника відділу культури ОТГ Ірини Дубик, поблизу будинку культури у рамках декомунізації було знесено пам’ятник Леніну, тож виникла необхідність облаштувати територію. «Ми вирішили провести громадську консультацію і спитати думку мешканців з цього питання», - зазначила вона.

Серед жителів села поширено анкети, у яких пропонується відповісти на кілька питань. Місцева влада цікавиться думкою мешканців, як саме варто облаштувати територію, що варто встановити на місці пам’ятника, кому присвятити новий пам’ятний знак чи пам’ятник. Крім того, анкетування триває у мережі Інтернет.

Підсумки опитування будуть відомі за два тижні, але, за словами І.Дубик, уже сьогодні при попередньому розгляді анкет помітно, що жителі села виявлять активність та готові долучитися до робіт з облаштування території.

До речі, у центрі громади – у Кіптях – наприкінці минулого тижня відбулося відкриття центру надання адміністративних послуг. Голова Кіптівської об’єднаної громади Володимир Кучма переконаний, що децентралізація відкриває перед жителями сіл більше можливостей, але одночасно вимагає активності і відповідальності місцевих громад.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини