Прокуратура перевіряє дотримання умов тримання ув’язненого у карцері Чернігівського слідчого ізолятора
В Інтернет-виданнях розповсюджено інформацію щодо дезорганізації ув’язненими роботи Чернігівського слідчого ізолятора, спричинення їм тілесних ушкоджень та незаконного поміщення в’язня у карцер.
Реалізуючи надані законом повноваження щодо здійснення нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру, прокуратурою області перевірено законність поміщення та умови утримання ув’язненого в карцері установи.
З’ясовано, що вказану особу 23.08.2016 обґрунтовано поміщено до карцеру за порушення режимних вимог. Ув’язненому забезпечено можливість особистого звернення до прокуратури області та безпосереднього спілкування з прокурором. Факт побиття не підтвердився. Дій, які б дезорганізували роботу установи не встановлено.
Прокуратурою області керівнику управління ДПтС України в області внесено вказівку щодо забезпечення в установах виконання покарань та попереднього ув’язнення правопорядку, дотримання вимог нормативних актів щодо режиму та забезпечення їх стабільної роботи.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.