Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 18:10:18

Напередодні Дня Незалежності України поштовики Чернігівщини підбили підсумки своєї роботи

23.08.2016   08:08Агенцiя

На урочистому зібранні в Чернігівській дирекції державного підприємства поштового зв»язку «Укрпошта», зокрема, йшлося про здобутки і проблеми галузі за результатами роботи 1-ого півріччя.

Загалом робота чернігівських поштовиків у першому півріччі досить позитивна, особливо якщо порівнювати її з показниками попереднього року, зазначив під час свого виступу:
- Якщо в першому півріччі 2015 року Чернігівська пошта спрацювала з великими збитками (2 мільйони 150 тисяч),- озвучує цифри директор підприємства Олег Обушний, - то зараз ми досягли гарних результатів та спрацювали з чистим прибутком, який склав 1 мільйон 49 тисяч 300 гривень, більше того, 3 млн.грн. додатково зароблених грошей вдалося спрямувати на премії працівникам.

Також за рахунок цього ми підвищили рівень заробітної плати працівників дирекції: у порівнянні з відповідним періодом минулого року вона зросла на 26,5%. На жаль, планові показники за деякими видами послуг, що надаються відділеннями поштового зв»язку, виконати стовідсотково не вдалося.

Але, по більшості послуг, плани перевиконані. До прикладу по передплаті друкованих видань спрацювали на «відмінно», причому на рівні всієї держави, наголосив Олег Обушний:
- Виконання планових показників становить 130,4%. З чим я вас усіх і вітаю. Ми зайняли перше місце по всій Україні за передплатою друкованих видань.

Керівник дирекції зазначив, що позитивні напрацювання підприємства протягом шести місяців дають всі підстави розраховувати на такі ж результати господарської діяльності і на друге півріччя.

Під час зібрання Олег Обушний вручив Почесну грамоту і нагрудний знак «Укрпошти» начальнику центру поштового зв»язку №3 з Прилук Ірині Зубко за значний особистий внесок у розвиток галузі.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини