Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 вересня, 22:14:36

Напередодні Дня Незалежності України поштовики Чернігівщини підбили підсумки своєї роботи

23.08.2016   08:08Агенцiя

На урочистому зібранні в Чернігівській дирекції державного підприємства поштового зв»язку «Укрпошта», зокрема, йшлося про здобутки і проблеми галузі за результатами роботи 1-ого півріччя.

Загалом робота чернігівських поштовиків у першому півріччі досить позитивна, особливо якщо порівнювати її з показниками попереднього року, зазначив під час свого виступу:
- Якщо в першому півріччі 2015 року Чернігівська пошта спрацювала з великими збитками (2 мільйони 150 тисяч),- озвучує цифри директор підприємства Олег Обушний, - то зараз ми досягли гарних результатів та спрацювали з чистим прибутком, який склав 1 мільйон 49 тисяч 300 гривень, більше того, 3 млн.грн. додатково зароблених грошей вдалося спрямувати на премії працівникам.

Також за рахунок цього ми підвищили рівень заробітної плати працівників дирекції: у порівнянні з відповідним періодом минулого року вона зросла на 26,5%. На жаль, планові показники за деякими видами послуг, що надаються відділеннями поштового зв»язку, виконати стовідсотково не вдалося.

Але, по більшості послуг, плани перевиконані. До прикладу по передплаті друкованих видань спрацювали на «відмінно», причому на рівні всієї держави, наголосив Олег Обушний:
- Виконання планових показників становить 130,4%. З чим я вас усіх і вітаю. Ми зайняли перше місце по всій Україні за передплатою друкованих видань.

Керівник дирекції зазначив, що позитивні напрацювання підприємства протягом шести місяців дають всі підстави розраховувати на такі ж результати господарської діяльності і на друге півріччя.

Під час зібрання Олег Обушний вручив Почесну грамоту і нагрудний знак «Укрпошти» начальнику центру поштового зв»язку №3 з Прилук Ірині Зубко за значний особистий внесок у розвиток галузі.

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року