Прокуратура вимагає скасувати протиправне розпорядження щодо передачі в оренду 206 га земель сільгосппризначення
Прокуратурою області виявлено факт безпідставності видачі Чернігівською районною державною адміністрацією розпорядження про надання у минулих роках дозволу на розроблення землевпорядної документації щодо передачі в оренду для ведення фермерського господарства близько 206 га земель сільгоспугідь вартістю понад 3 млн. грн.
Водночас з часу отримання дозволу фізичною особою взяті на себе зобов’язання щодо створення фермерського господарства та укладення договору оренди землі не виконано, відповідно кошти, що мали б надходити у вигляді орендної плати до місцевого бюджету, не сплачувалися.
При розгляді позову прокурора судами першої та апеляційної інстанцій не надано належної правової оцінки зібраним доказам, а також судовій практиці в такій категорії справ, та у задоволенні позовних вимог відмовлено.
Не погоджуючись з висновком суду та послідовно відстоюючи власну позицію, прокуратурою області вказане рішення оскаржено в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України.
Участь у розгляді касаційної скарги забезпечуватимуть представники Генеральної прокуратури України.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.