Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 10:33:50

До 25-річчя незалежності України — патріотичний фотопроект

22.08.2016   15:13Агенцiя

До участі у «Патріотичному фотопроекті», присвяченому 25-ій річниці української незалежності, запрошують Департамент сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації та громадська організація «Українська Асоціація Матерів».

Проект стартуватиме о 10-ій годині 24 серпня на Красній площі Чернігова, а завершиться 14 жовтня, у День захисника України. Організатори пропонують усім бажаючим сфотографуватись на тлі патріотичного бренд-воллу. Масовість та креативність вітаються.

Про це під час чергового брифінгу в облдержадміністрації повідомили директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш та голова «Української Асоціації Матерів» Тетяна Баклажова.

У вересні організатори планують побувати у вищих та середніх навчальних закладах Чернігова, потім — у 17 районах області. План пересування проекту буде оприлюднено у відповідних групах у соцмережах. Кращі роботи представлять на підсумковій виставці в Чернігові.

Цей проект став одним з семи, що одержали фінансову підтримку з обласного бюджету за результатами конкурсу, проведеного Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
 

Останні новини Чернігівщини

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.