Щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції
Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на ГКІ та попередження спалахів серед населення області триває.
 
					З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.
За період з 12.08 по 18.08.2016 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 52 особи, з них дітей - 27 (на минулому тижні 77 та 38 відповідно). По м. Чернігову захворіло 20 осіб, з них 8 дітей. Реєструвалися поодинокі випадки, групових захворювань та спалахів не було.
Під час проведення епідрозслідування, встановлено фактори, що могли сприяти захворюванням на ГКІ: у 19 випадках - молочні продукти (молоко, кисляк, сметана домашня), у 11 - м'ясні продукти, у 3 - яйця курячі домашні, у 19 - інші продукти (в т.ч. у 14 випадках - фрукти/овочі, у 1 випадку - рибні продукти).
Ситуація з кишкових інфекцій в області керована і знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54
У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.
Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22
Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.
З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51
З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18
Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.
Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45
Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.

 © 2005-2025
 © 2005-2025