Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 18:17:34

"Єдина родина України". День другий. ВІДЕО

22.08.2016   08:44Агенцiя

Неділя стала днем народження нового громадського об’єднання – «Єдиної родини України». Всеукраїнська акція в Чернігові фактично стала установчими зборами організації для сімей АТОвців, афганців, представників волонтерських організацій. Мої колеги стали свідками цієї непересічної події.

Петро Миколайович Юрченко, Житомир. Виростив п’ятьох дітей. Трьох синів і зятя відправив на війну. Старший син Ігор від ран помер на полі бою на руках у середнього – Геннадія. І діти і батько потребують допомоги – не матеріальної, а психологічної, моральної.

А скільки таких сімей по Україні? В рамках акції «Єдина родина України» сотні сімей з Півночі і Півдня, Сходу і Заходу держави зібралися у Чернігові, аби обговорити, чим вони можуть зарадити одна одній, поділитися проблемами, досвідом співпраці, в тому числі з волонтерським організаціями і органами влади.

В акції «Єдина родина України» взяли участь не лише сім’ї учасників війни на Сході, а й рідні ветеранів Афганської війни. Всупереч думці, що час лікує, біль від втрат не відпускає їх і тридцять років потому. Але у родин афганців є великий досвід єднання, яким вони завжди раді поділитися.

Те, що чернігівська акція «Єдина родина України» об’єднала родини Героїв з усієї країни, це доконаний факт. І не тільки де-факто, а й де-юре: представники всіх областей, які взяли участь у форумі, підписали меморандум про створення нового об’єднання – «Єдина родина України»

Такий простий значок. Це не просто фалеристична рідкість. Це значить, що той, хто його носить, — з сім’ї героя, який віддав життя за рідну землю, що він — з єдиної родини України.


Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини