Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 04:04:57

Фонд соцстрахування 16 років на захисті інвалідів від нещасних випадків на виробництві

22.08.2016   07:34Агенцiя

22 серпня цього року Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відзначає 16-ту річницю з дня свого утворення.

На сьогоднішній день Фонд є найбільш ефективною та фінансово спроможною організацією в державі, що успішно здійснює соціальну, медичну, реабілітаційну, лікувальну, оздоровчу, профілактичну та іншу допомогу потерпілим на виробництві.

Всі ці шістнадцять років основними завданнями Фонду було і є поліпшення умов праці, захист життя та здоров\'я працівників, системна турбота про людей, які зазнали профзахворювання, фізичних ушкоджень та важких травм на виробництві.

За останні роки загальний рівень травматизму в області суттєво скоротився.

Вагомий вклад в тенденцію зменшення виробничого травматизму в Чернігівській області внесла служба страхових експертів з охорони праці, яка постійно здійснює заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам на виробництві.

Нині у відділеннях Фонду Чернігівської області майже 3500 потерпілих на виробництві та осіб, які втратили годувальника, щомісячно одержують належні їм страхові виплати, з яких більше половини є інвалідами.

З серпня 2014 року до відділень виконавчої дирекції Фонду нашої області звернулось більше 500 потерпілих, які переміщені з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції. На сьогодні, під опікою відділень знаходиться понад 300 таких осіб, які отримають належні їм страхові виплати.
Значна увага робочими органами Фонду нашої області приділяється наданню медико-соціальною допомоги потерпілим на виробництві, створенню належних умов для відновленню їх здоров\'я та працездатності.

За час існування Фонду інвалідам від трудового каліцтва видано 820 путівок до санаторно-курортних закладів. За рахунок коштів Фонду потерпілі на виробництві отримують ефективне лікування, медичну реабілітацію.

Варто зазначити, що за час існування Фонду в області забезпечено автомобілями 112 інвалідів внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання. На сьогодні на черзі перебуває лише 10 інвалідів. Це суттєва допомога потерпілим у вирішенні їх соціальної адаптації, активної участі людей в суспільному житті, на яку вони чекали багато років.

З метою підняття особистої самодостатності, віри в власні сили, подоланні особистих фізичних меж для подальшої адаптації у суспільстві вже чотири роки поспіль Фондом проводиться Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» для потерпілих на виробництві.

Особливо слід відмітити співпрацю управління виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області з Чернігівською міською громадською організацією «Союз інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань», яка створена в 2003 році.

Завдяки професійному колективу, який сформувався за ці роки, його самовіддачі, за цей період зроблено багато добрих справ для людей і напрацьовано чимало нових ідей задля покращення соціального захисту наших громадян. У нас єдина мета - безпека, здоров\'я і благо людини праці.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди та благополуччя.

Користуючись нагодою вітаємо всіх працівників робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань з 16 - річчям Фонду.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.