Поліція Чернігова протягом години розкрила крадіжку
Завдяки оперативності повідомлення потерпілого, поліцейські «по гарячих слідах» спіймали зловмисника, який обікрав свого наочно знайомого, та повернули викрадене майно власнику.
Близько опівночі до чергової частини поліції звернувся 37-річний мешканець Чернігова з заявою про те, що його щойно обікрали — наочно знайомий поцупив у нього мобільний телефон Nokia та ключі від квартири.
Дана інформація, разом з прикметами зловмисника, була передана всім нарядам патрульної поліції м.Чернігова. Почалося планомірне обстеження місця скоєння злочину та прилеглої території.
Так, одним з поліцейських нарядів біля ломбарду в центрі міста було помічено чоловіка, який за прикметами дуже підходив під розшукуваного. Чоловікові запропонували проїхати до Чернігівського відділу поліції для проведення перевірки.
Коли потерпілий побачив доставленого – одразу впізнав у ньому свого кривдника. Трохи згодом було знайдено та вилучено і викрадені речі, які потім повернули обкраденому чернігівцю під розписку.
Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження згідно ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що передбачає покарання у діапазоні від штрафу у сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян аж до позбавлення волі на строк до трьох років.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.