"ЧАЗ" продав Чернігівській облраді шкільних автобусів на 48 мільйонів
«Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Чернігівської облради 11 серпня за результатами тендеру замовив ПАТ «Чернігівський автозавод» шкільних автобусів на 47,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
До вересня поставлять 34 автобуси не раніше 2013 року випуску по 1,40 млн грн./од.
Вони матимуть дизельні двигуни екологічного класу не нижче Євро-3, пневматичні гальма, передню і задню залежні ресорні підвіски. Конкретна модель не вказана.
Автобуси розраховані принаймні на 27 посадкових місць, а отже цим вимогам відповідають моделі А08111ш і А08110ш.
«Чернігівський автозавод» разом із ПАТ «Бориспільський автозавод» входить до корпорації «Еталон».
Власниками «ЧАЗу» є ТОВ «Логістичний центр «Еталон», ТОВ «Бодмін-Україна» і АТ «Bodmin AG» (Швейцарія).
Засновниками «ЛЦ «Еталон» є Володимир Бутко і «Бодмін-Україна», кінцевими власниками котрого є сам Бутко і «Bodmin AG». Кінцевим бенефіціаром останньої значиться швейцарець Петер Швотцер.
Нагадаємо, «Чернігівський автозавод» торік підозрювали в ухиленні від сплати податків на майже 4 млн грн. Слідчі вважали, що завод провів фіктивні закупівлі у низки фірм, у тому числі «Бориспільського автозаводу».
Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Окраїна» Олександра Рибальченка, котре є офіційним дилером вищезгаданого «Бориспільского автозаводу».
Дорожчі заявки ТОВ «Інтер Авто-Трейдинг» і ТОВ «Авто-Регіон» відхилили через недоліки документів.
http://nashigroshi.org/2016/08/16/chaz-prodav-chernihivskij-oblradi-shkilnyh-avtobusiv-na-48-miljoniv/
Останні новини Чернігівщини
За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09
Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.
14 січня: цей день в Україні і світі 09:04
День 1421 Російська агресія - Day 1421 Russian aggression
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.