"Чернігівгаз" працюватиме неповний робочий тиждень
З 12 серпня працівники ПАТ "Чернігівгаз" переходять на чотириденний робочий тиждень. За попередніми даними, в такому режимі компанія працюватиме до 30 вересня.

Фахівці Центру обслуговування клієнтів приймуть вас з понеділка по четвер без обідньої перерви Фахівці Центру обслуговування клієнтів приймуть вас з понеділка по четвер без обідньої перерви ФОТО: ПАТ "Чернігівгаз"
Всі служби, окрім аварійно-диспетчерської, працюватимуть неповний тиждень - з понеділка по четвер. Робочий день триватиме з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 12.58.
Прийом в Центрах обслуговування клієнтів буде проходити за звичним графіком: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, без обідньої перерви.
За додатковою інформацією звертайтесь до Контакт-центру за телефоном +380(462) 61-62-04. Аби з`єднатися з оператором потрібно в тоновому режимі натиснути цифру "0". Для мешканців районів області код для дозвону (022), код (0462) - для дзвінків з мобільного телефону. Вартість дзвінка відповідно до тарифу фіксованого зв'язку або мобільних операторів.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.