Під час пожежі житлового будинку вогнеборці виявили тіло загиблої 91-річної жінки
11 серпня о 06:54 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Петрова Слобода, що за 5 кілометрів від районного центру.

За викликом на місце пригоди прибуло відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 4 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки.
Рятувальники о 07:15 пожежу локалізували та о 7:20 остаточно ліквідували.
Під час гасіння в одній з кімнат біля ліжка вогнеборці виявили тіло 91-річної господарки.
Ймовірна причина трагедії - необережне поводження з вогнем загиблої.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.