Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:56:12

20 дітей з чернігівських родин учасників АТО їдуть на відпочинок до Німеччини

09.08.2016   12:20

8 серпня, у Чернігівській міській раді відбулася зустріч з родинами учасників АТО, діти з яких на запрошення німецької сторони відпочиватимуть у баварському місті Меммінгені.

Ця поїздка дітей – результат домовленості між керівництвами Чернігова та Меммінгена як міст-партнерів. За програмою, група чернігівських дітей перебуватиме в Німеччині з 10 по 19 серпня.

З напутнім словом до дітей та їх батьків звернувся заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако. Він, зокрема, розповів, що делегація міста Чернігова, яка буквально тиждень тому повернулася з Меммінгена, обговорювала там і питання майбутнього візиту дитячої групи. У тому числі вони узгодили культурну  програму і  дивилися місце, де діти будуть жити. Це місцевий гуртожиток з кімнатами на 5 чоловік і однією великою спільною кухнею. За словами Олександра Ломака, умови проживання там досить якісні.

Міською спілкою молодіжних організацій «Меммінген» для дітей з України підготовлена дуже насичена програма. У ній – відпочинок на Боденському озері, поїздка до Мюнхена з відвідуванням музею БМВ та Олімпійського парку, «Країна ЛЕГО», купання у відкритому басейні, кілька ігрових програм, у тому числі – туристична гра з застосуванням супутникових навігаційних систем.

На випадок поганої погоди передбачена окрема програма з інших розваг.

Серед супроводжуючих делегації є троє осіб, які вільно спілкуються німецькою.

Олександр Ломако до юних учасників делегації:
- Хтось вивчає німецьку мову? У сфері побуту у вас буде можливість поспілкуватися, покращити свій рівень володіння мовою, можливо, познайомитися з однолітками. Використайте цей шанс на повну. Подивіться, як живуть німці. Ви будете бачити, що там все дуже охайно, все дуже грамотно сплановано. Наприклад, там дороги спеціально влаштовані так, щоб вода з них стікала. Це придумано кілька століть тому і досі працює. Придивляйтесь, цікавтеся, набирайтеся вражень. І також я вас просив би презентувати там нашу громаду та Україну з кращого боку. Адже саме міжособистісні зв’язки є основою дружби між країнами.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини