Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:49:48

Стягнуто 400 тисяч гривень шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

09.08.2016   07:55Агенцiя

За активної участі прокуратури області, господарським судом Чернігівської області стягнуто 400 тисяч гривень шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

Питання повноти відшкодування збитків, заподіяних порушеннями вимог законодавства про охорону лісових ресурсів перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.

З цією метою систематично вивчаються факти незаконних порубок деревини, що мають місце на землях, які перебувають в постійному користуванні державних лісогосподарських підприємств, вживаються заходи до відшкодування завданих державі збитків.

Так, рішенням господарського суду Чернігівської області від 05.08.2016 з одного із постійних лісокористувачів стягнуто на користь бюджету понад 400 тис. грн. шкоди, заподіяної внаслідок вирубки невстановленими особами дерев особливо цінних порід (дубів).

Зазначене стало можливим внаслідок неналежного виконання постійним лісокористувачем обов’язків з охорони лісу відповідно до вимог Лісового кодексу України.

Лише завдяки наполегливій участі прокурора та подання ним додаткових матеріальних доказів вини відповідача, суд виніс рішення про задоволення позову у повному обсязі та стягнув до бюджетів різних рівнів понад 400 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини