Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 09:50:06

Прокуратура реагує на порушення при використанні земель сільськогосподарського призначення

03.08.2016   09:03Агенцiя

Прокуратурою області виявлено факт передачі земельної ділянки площею майже 25 га вартістю понад півмільйона гривень в оренду одному з комунальних підприємств Бахмацького району Чернігівської області з порушенням вимог Закону України «Про оцінку земель».

Встановлено, що при укладанні договору оренди з райдержадміністрацією не проведено та не затверджено нормативно-грошову оцінку (вартість) земельної ділянки, хоча цю обставину законодавством визначено як  істотну умову угоди. Це пов’язано з тим, що розмір орендної плати визначається у відсотковому відношенні саме від нормативної грошової оцінки (вартості) земельної ділянки.

Як результат, до місцевого бюджету не надходять значні суми коштів у вигляді орендної плати.

Крім того, як встановлено подальшим вивченням, земельна ділянка комунальним підприємством не використовувалася, а була передана в суборенду одному з фермерських господарств, що дозволило останньому уникнути процедури проведення земельних торгів.

На усунення порушень прокуратурою області скеровано відповідний позов до господарського суду з вимогою визнати укладені договори оренди та суборенди недійсними.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини