Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 21:15:37

Невідомий захопив дитсадок та погрожував зарізати дітей

03.08.2016   08:42

У вікно дитсадка застрибнув нападник та почав трощити все на своєму шляху. Він взяв у заручники дітей з вихователями і батьками.

Конкретних вимог не висував. Тільки погрожував усіх зарізати. Дорослі намагалися рятувати дітей через вікна. Жінки вирішили сховати малюків у туалеті.

Але чоловік почав вибивати двері і туди. "Він кричав: сука, відкрий двері, сука, йди сюди. Що було б далі, я не знаю. Тут кімнатка маленька, нема куди більше ховатися", - каже мама вихованця Оксана Чорна. Люди вирішили тікати через вікно, бо були на першому поверсі. Четверо дітей із вихователем встигли вибігти і сховатися у спальні.

На щастя, у цей час крики з дитсадка почув дільничний, що проходив повз. А потім були група захоплення, арешт і прибирання, від якого ще й досі не оговтаються.

У куточку, просто біля дитячих шаф — купа потрощених меблів, здебільшого ніжки від стільців.

Вихователі, які закривали дітей від осколків і дивом уверталися самі, щасливі, що вціліли. Тілесних ушкоджень ні в кого немає. Тому дії нападника можуть кваліфікувати як звичайне хуліганство.

Правоохоронці кажуть, що за законом муситимуть випустити дебошира через 10 днів, бо затримали чоловіка тільки за спротив. Батьки цим шоковані. Нападник тричі судимий і ніхто не знає, на що він здатен піти завтра.

Дітям завдано психічні травми, з ними працюватимуть психологи. У дитсадку вже замислилися про охорону та камери відеоспостереження. Цьогоріч У Харкові дитина вистрибнула з вікна дитячого садка. 6-річну дівчинку вихователі чомусь залишили у приміщенні групи, а всіх інших малюків вивели на прогулянку.


Кореспондент ТСН Алла Скорик



http://tsn.ua/ukrayina/na-chernigivschini-recidivist-napav-na-dityachiy-sadok-708840.html

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини